Przejdź do treści

Kontakt

Wybierz swój region i złóż zamówienie

Zamówienia przyjmujemy:
od Pon. do Pt. 6.00-20.00, Sobota 6.00-14.00
woj. dolnośląskie 71 31 66 172
wroclaw@gazpetrol.pl
1 Maja 90, Kąty Wrocławskie
Doradcy Gaz:
Mariusz Kosecki +48 509 422 133
m.kosecki@gazpetrol.pl
Kąty Wrocławskie
Doradcy Olej napędowy / Olej opałowy:
Katarzyna Tomasik +48 606 255 124
k.tomasik@gazpetrol.pl
Kąty Wrocławskie
Zamówienia przyjmujemy:
od Pon. do Pt. 6.00-20.00, Sobota 6.00-14.00
woj. śląskie, woj. małopolskie +48 508 277 288
slask@gazpetrol.pl
ul. Krakowska 17 A, Oświęcim-Babice
Doradcy Gaz:
Krzysztof Baron +48 515 204 771
k.baron@gazpetrol.pl
Babice
Doradcy Olej opałowy / Olej napędowy:
Anna Kapijas +48 606 255 147
a.kapijas@gazpetrol.pl
Babice
Angelika Musiał-Połącarz +48 508 721 860
a.musial@gazpetrol.pl
Babice

Atuty

W sytuacjach awaryjnych dostarczamy 
towar w dni wolne od pracy.

Dostawa nawet w 24h

W szczególnych przypadkach dostawa w 24 godziny.

Wygodna dostawa

Przyjmujemy płatności kartą i zapewniamy śledzenie dostawy.

Siedziba spółki

GAZ PETROL Sp. z o. o.  
ul. 1 Maja 90  
55-080 Kąty Wrocławskie

Marek Ożóg
Prezes Zarządu m.ozog@gazpetrol.pl
Barbara Duda
W-ce Prezes, Baza Kąty Wrocławskie +48 515204799
b.duda@gazpetrol.pl
Tomasz Durtan
Prokurent – Dyrektor Oddziału +48 602438608
t.durtan@gazpetrol.pl

Dane rejestracyjne

NIP: 896-151-76-42
REGON: 021511827
KRS: 0000384403

Dane bankowe

PKO BP S.A Oddział w Opolu
62 1020 3668 0000 5302 0326 1302

BNP PARIBAS WARSZAWA
76 1600 1462 1895 5583 4000 0001

Dodatkowe kontakty