Przejdź do treści

O nas

Działamy na rynku paliw od 1994 roku

Od pokoleń zaopatrujemy Naszych Klientów w lekki olej opałowy oraz olej napędowy, a od blisko dziesięciu lat dostarczamy również gaz płynny propan do celów grzewczych.

Gaz Petrol jako Spółka ma swoją siedzibę w Kątach Wrocławskich oraz oddział  w Babicach Oświęcimiu  i obsługuje  teren województwa dolnośląskiego oraz śląskiego wraz z przyległymi częściami województw wielkopolskiego,  lubuskiego i małopolskiego.  

30 lat

Doświadczenia

500 mln

litrów, sprzedawanego paliwa

11 tyś

Zadowolonych klientów

Jesteśmy Spółką rodzinną ze stuprocentowym kapitałem polskim

Nasz największy potencjał to ludzie. Dzięki  pracownikom  Gaz Petrol dbającym o satysfakcję Naszych klientów udaje Nam się zaopatrywać w energię kolejne pokolenia.
Dopasowując się do zmieniających warunków rynkowych obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze oraz budżetowe.

Staramy się stale podnosić poziom oferowanych usług poprzez ulepszanie infrastruktury logistycznej, kompleksową ofertę na olej napędowy wraz ze zbiornikiem do jego wewnętrznej dystrybucji, realizujemy również wieloetapowe budowy gazowych instalacji przydomowych oraz przemysłowych

Na tle konkurencji wyróżnia Nas całkowite oddanie względem klientów, ogromne doświadczenie zdobyte przez blisko trzy dekady i stale rosnący poziom oferowanych przez nas usług. 

Jednym z podstawowych elementów naszej Misji  są wartości takie jak  uczciwość, otwartość, komunikatywność  szacunek dla różnorodności etnicznej,  rasowej,  wyznaniowej i światopoglądowej . Wierzymy w  innowacyjność  połączoną z poszanowaniem dla dobrych tradycji.

Jesteśmy do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę zarówno w dni robocze jak i wolne od pracy.

Dziękujemy za zaufanie jakim Nas Państwo obdarzyliście i zachęcamy do współpracy jeśli jeszcze nie korzystacie z naszych usług. 

Zapraszamy również do kontaktu  potencjalnych partnerów, wierzymy że współpraca i porozumienie prowadzi do rozwoju i długofalowych korzyści.