O nas

Jesteśmy siostrzaną marką spółki Petrol, która przez 25 lat istnienia na rynku stała się niekwestionowanym liderem w sprzedaży paliw płynnych. Profesjonalizm i szybka reakcja na zmieniające się potrzeby rynku to klucz do naszego sukcesu, dzięki temu jesteśmy najdłużej działającą na rynku firmą zajmującą się hurtową sprzedażą oleju napędowego, oleju opałowego oraz gazu płynnego propan.

Historia

Powstaje Spółka Petrol.
1994
Petrol jest największym dostawcą oleju opałowego w Polsce.
2006
Powstaje Gaz Petrol i staje się najprężniej rozwijającym się dystrybutorem gazu płynnego i paliw płynnych.
2011

Kim jesteśmy?

Na tle konkurencji wyróżnia nas całkowite oddanie względem naszych klientów. Jesteśmy do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, zarówno w dni robocze, jak i wolne od pracy, bo Państwa komfort i zaufanie są dla nas najważniejsze.

Jesteśmy profesjonalistami, dobieramy rozwiązania do indywidualnym potrzeb, aby uzyskać 100% wydajności urządzeń i jak najniższe koszty użytkowania. Realizujemy wieloetapowe budowy gazowych instalacji przydomowych/przemysłowych, biorąc na siebie całość formalności związanych z pozwoleniami oraz odbiorami budowy. Wybierając Gaz Petrol, mają Państwo gwarancję, że w waszych domach nigdy nie zabraknie ciepła.

Swoją bogatą ofertę kierujemy również do firm, zaopatrując je w najwyższej jakości olej napędowy, olej opałowy oraz gaz płynny, które idealnie sprawdzą się zarówno w rolnictwie, jak i zróżnicowanych gałęziach przemysłu. Zapewniamy najlepsze na rynku ceny paliw, a ponadto partycypujemy w kosztach zakupu zbiorników na olej napędowy. Wiemy, że w biznesie ważne jest tu i teraz, dlatego swoim klientom zapewniamy pełną obsługę i serwis przez cały okres trwania umowy.

Naszą wizytówką jest najwyższa jakość usług, ogromne doświadczenie i sztab wyspecjalizowany fachowców oraz w 100% polski kapitał zakładowy.

Certyfikaty

Aktualności

O nas
Historia
Kim jesteśmy
Certyfikaty
Aktualności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej z naszej Polityki prywatności.