Olej opałowy

/
Olej opałowy

Oferta

Olej opałowy, czyli wygodna alternatywa dla gazu ziemnego

W sytuacji, kiedy nie mamy dostępu do gazu ziemnego stajemy przed wyborem alternatywnego rozwiązania grzewczego. Piece na olej opałowy to ekologiczne i wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w praktycznie każdej nieruchomości. Budowa instalacji grzewczej przebiega szybko, a niekwestionowanym atutem urządzeń jest fakt, że są całkowicie bezobsługowe. Dlatego olej opałowy jest chętnie wybieraną alternatywą zarówno przez osoby fizyczne, jak i szkoły, szpitale oraz urzędy.

Dbamy o ciepło w twoim domu

Działamy na rynku paliwowym od blisko 25 lat, dzięki czemu możemy zagwarantować ci współpracę z wysokiej klasy specjalistami branży grzewczej, którzy wykonają projekt i montaż twojej instalacji grzewczej. Jednak, aby działała ona sprawnie ważne jest, by zasilać piec paliwem najwyższej jakości, które pozwoli w pełni cieszyć się komfortem użytkowania.

Zalety z ogrzewania olejem opałowym:

  • niskie koszty utrzymania,
  • bezobsługowy piec grzewczy,
  • bezpieczne użytkowanie, dzięki wysokiej temperaturze zapłonu,
  • ekologiczne grzanie, dzięki niskiej zawartości siarki w paliwie grzewczym,
  • automatyczna regulacja temperatury.

Wybierz sprawdzonego dostawcę

Dostarczane przez nas paliwo grzewcze to produkt polskich rafinerii, dzięki czemu możemy zagwarantować ci najwyższy standard produktów. Nasze zaplecze dystrybucyjne oraz nowoczesna flota transportowa pozwala nam już nawet w 48 godzin dostarczyć olej prosto do twojego domu. Oferowane przez nas paliwo spełnia wszelkie normy europejskie, a dzięki zawartym w nim uszlachetniającym dodatkom masz pewność długiej żywotności swojego pieca. Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, dlatego nasz olej jest w pełni ekologiczny.

Co zyskujesz wybierając Gaz Petrol jako swojego dostawcę?

Jakość

Olej opałowy najwyższej jakości, spełniający normy europejskie.

Ekologia

Ekologiczne paliwo, nie przyczyniające się do zanieczyszczania środowiska.

Dostawa

Dostawę do 48 h, przy zamówieniu od 500 litrów.

Pochodzenie

Produkt polskich rafinerii.

Gwarancja

Gwarancję długiej żywotności urządzeń grzewczych.

Ceny

Konkurencyjne ceny.

Zadbaj o ciepło w swoim domu.
Zamów paliwo grzewcze najwyższej jakości:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej z naszej Polityki prywatności.