Instalacje dla firm

/
Instalacje dla firm

Oferta

Wygoda i niezależność

Gazowe systemy grzewcze są konkurencyjną alternatywą tradycyjnych kotłowni na zrębki drewna czy węgiel. To bezpieczne i niezawodne rozwiązanie, którego niekwestionowanym atutem jest całkowita bezobsługowość. Ponadto wykorzystanie niezależnego źródła energii grzewczej w postaci gazu płynnego wiąże się również ze znaczną oszczędnością, ponieważ pokrywa się koszt zgodnie ze zużyciem. Dodatkowo zarówno montaż instalacji jak i jej użytkowanie jest bardzo bezpieczne, gwarantując tym samym bezinwazyjność systemu grzewczego.

Ekologiczne i wydajne grzanie

Produktem spalania w przypadku ogrzewania gazem płynnym są CO2 oraz H2O, co czyni to rozwiązanie przyjaznym dla środowiska. Dzięki temu, że ten rodzaj instalacji idealnie nadaje się do ogrzewania pomieszczeń, w których produkowana lub przechowywana jest żywność. Jest to wysokoenergetyczne źródło ciepła, dzięki czemu jest dużo bardziej wydajne aniżeli tradycyjnie stosowane w przemyśle rodzaje ogrzewania.

Gazowe systemy grzewcze

Znajdują zastosowanie między innymi w:

Piekarnie i cukiernie

Gastronomia i hotelarstwo

Przemysł ceramiczny

Przemysł papierniczy

Masarnie

Ceramika budowlana

Hale produkcyjne i sportowe

Kościoły

Sprawdzone rozwiązania dla twojego biznesu

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie najlepszych rozwiązań grzewczych dla przemysłu. Wiemy jak ważne dla prawidłowego przebiegu procesu technologicznego, jest zapewnienie ciągłości pracy urządzeń. Dlatego nasi specjaliści zadbają o dobór odpowiednich rozwiązań grzewczych, które zagwarantują ci bezpieczeństwo i oszczędność. Zadbamy o stosowny projekt instalacji, dobierzemy zbiornik i pomożemy w dopełnieniu formalności. Ponadto zadbamy o regularne dostawy gazu do twojego zbiornika, oferując ci pełne wsparcie specjalistów i doradców.

Zalety wyboru Gaz Petrol jako twojego dostawcy:

  • specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania (wielkość i liczba zbiorników, moc parowników itd.),
  • profesjonalny projekt instalacji dedykowanej przemysłowi,
  • pomoc w zebraniu odpowiedniej dokumentacji oraz załatwieniu kwestii formalnych,
  • szybki montaż i uruchomienie przyłącza,
  • odbiór techniczny UDT instalacji,
  • opiekę specjalistów przez cały okres trwania umowy,
  • gwarancja szybkich dostaw najwyższej jakości gazu płynnego.

Gaz doprowadzany jest do naszego domu z zewnętrznego zbiornika, którego typ jest indywidualnie dobierany do specyfikacji twojego obiektu mieszkalnego.

Bądź niezależny, oszczędzaj i dbaj o środowisko, zamawiając instalację na gaz płynny od Gaz Petrol.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej z naszej Polityki prywatności.