Gaz płynny

/
Gaz płynny

Gaz płynny, czyli wygodne i ekologiczne grzanie

Gaz płynny to najlepsze z dostępnych na rynku paliw grzewczych. Ze względu na wygodę, bezpieczeństwo użytkowania, a przede wszystkim na niskie koszty utrzymania, jest to najlepsza alternatywa dla gazu ziemnego. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że ogrzewanie gazem płynnym jest ekologiczne, przyłączenie jest szybkie, a koszty inwestycji stosunkowo niewielkie.

Korzyści z ogrzewania gazem płynnym:

 • bardzo wydajne grzanie, dzięki wysokiej kaloryczności paliwa,
 • ekologiczne paliwo grzewcze,
 • gwarancja bezpieczeństwa twojego i twojej rodziny,
 • wygodna bezobsługowa instalacja, niewymagająca częstego czyszczenia.

Dbamy, aby Twój dom był zawsze ciepły.

Gaz płynny najwyższej jakości

Domowa instalacja grzewcza zasilana jest przez gaz płynny w fazie lotnej, dlatego bardzo ważne by przed zakupem zwrócić uwagę na temperaturę jego parowania. Dostępne na rynku gazowe paliwo grzewcze to w większości mieszanki propanu oraz butanu, które swoje użyteczność grzewczą tracą w temperaturze około 0°C, co w okresie zimowym może okazać się bardzo problematyczne. Dodatkowo mieszanki negatywnie wpływają na funkcjonowanie i żywotność samej instalacji grzewczej. Dlatego swoim klientom oferujemy tylko czysty propan, który sprawdzi się nawet w ekstremalnie niskich temperaturach do -43°C, a ponadto jest wysoce kaloryczny, dzięki czemu grzanie jest bardziej wydajne, a twoja instalacja bezpieczna. Nasz gaz płynny spełnia najwyższe wymagania i normy jakości, co potwierdzają certyfikaty.

Wybierając Gaz Petrol zyskujesz:

 • czysty propan najwyższej jakości (bez mieszanek),
 • gaz płynny z wysoką kalorycznością, co zapewni ci maksymalnie wydajne grzanie i oszczędność kosztów,
 • dostawa nawet w 48 godzin,
 • niezawodność i wysoką jakość grzania nawet w bardzo niskich temperaturach,
 • gwarancję bezawaryjności instalacji,
 • najwyższej jakości gaz płynny, zawsze w konkurencyjnej cenie,
 • szybka dostawa zarówno do zbiorników dzierżawionych jak i tych będących własnością klienta,
 • możliwość dzierżawy zbiornika,
 • paliwo grzewcze spełniające wymagania i normy międzynarodowe, co potwierdzają certyfikaty.

Zadbaj o ciepło w swoim domu
Zamów paliwo grzewcze najwyższej jakości:

Poleć sąsiada

W Gaz Petrol cenimy sobie tradycje, a jedną z nich jest polecanie innym sprawdzonych rozwiązań, takich jak wygodne i niezależne źródła ogrzewania.

Dlatego stworzyliśmy program lojalnościowy „Poleć sąsiada”, w którym za rekomendację instalacji grzewczej od Gaz Petrol klienci otrzymują atrakcyjne rabaty.

Dołączenie do programu jest tak samo proste jak obsługa instalacji grzewczej od Gaz Petrol. Wystarczy, że polecisz sąsiadowi lub znajomemu naszą firmę jako dostawcę gazu do ogrzewania domu poprzez formularz (hiperłącze). Tym sposobem przy kolejnym zamówieniu zarówno ty, jak i polecony klient otrzymujecie rabaty, których wysokość zależna jest od polecanych produktów.

Szczegółowe zasady Programu „Poleć sąsiada: zawarte są w regulaminie dostępnym tutaj.

„Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest „Gaz Petrol” Spółka z o.o. z siedzibą w Kątach Wrocławskich. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji programu „Poleć sąsiada”. Uczestnictwo w programie jest dobrowolne, jednakże korzystanie z w/wym programu wymaga podania danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu.

Administrator nie przekazuje powziętych danych osobowych innym odbiorcom. Dane osobowe będą przechowywane tylko i wyłącznie do osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane. Każdy, kogo dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej z naszej Polityki prywatności.