„Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Tytuł operacji : Rozwój działalności poprzez wprowadzenie nowej usługi opartej o urządzenie do składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego.

Cel operacji : Rozszerzenie działalności  Spółki poprzez wprowadzenie do oferty  nowej usługi oraz zwiększenie zatrudnienia o jedną jednostkę.

Przewidywane efekty: Rozszerzenie oferty świadczonych usług, zwiększenie zatrudnienia w Spółce i na terenie LGD, zwiększenie obrotów i przychodów Spółki.

Operacja realizowana w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”  poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Wartość dofinansowania: 81.081,00 PLN

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej z naszej Polityki prywatności.