Poleć sąsiada

Program Poleć Sąsiada dedykowany jest Klientom Gaz Petrol, którzy za polecenie sąsiada bądź znajomego nie będącego klientem Gaz Petrol otrzymają rabat na zakup gazu grzewczego. Wystarczy polecić instalację zbiornikową Gaz Petrol sąsiadowi/znajomemu, który poszukuje wygodnego i niezależnego źródła ogrzewania.

Jeśli:

  • Polecony Klient podpisze z nami umowę i zamówi pierwsze tankowanie gazu do dzierżawionego zbiornika, Państwo otrzymacie 300 zł rabatu na zakup gazu
  • Polecony Klient zamówi min. 1000 litrów gazu do własnego zbiornika, Państwo otrzymacie 150 zł rabatu na zakup gazu
  • Sąsiad również skorzysta – otrzyma 100 zł rabatu na zakup gazu

Szczegółowe zasady Programu Poleć Sąsiada zawarte są w regulaminie dostępnym tutaj

„Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest „Gaz Petrol” Spółka z o.o. z siedzibą w Kątach Wrocławskich. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji programu „Poleć sąsiada”. Uczestnictwo w programie jest dobrowolne, jednakże korzystanie z w/wym programu wymaga podania danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu. Administrator nie przekazuje powziętych danych osobowych innym odbiorcom. Dane osobowe będą przechowywane tylko i wyłącznie do osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane. Każdy, kogo dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Wypełnij Formularz Polecenia Klienta.